•   Televisi Online » TV Online » Albania 

Albania

A1 Report  Albania - Tv Berita
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

3.0 dari 5
17 suara
A2 Albanian  Albania - Tv umum
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

3.3 dari 5
3 suara
ABC News  Albania - Tv Berita
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.6 dari 5
19 suara
Albanian TV of America  Albania - Tv umum
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

2.6 dari 5
5 suara
Alsat M  Albania - Tv Berita
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 dari 5
8 suara
Alsat Tv  Albania - Tv Berita
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

2 dari 5
7 suara
Klan Kosova  Albania - TV lokal
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

3.2 dari 5
5 suara
KLAN TV  Albania - Tv umum
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.5 dari 5
19 suara
KOHAVISION - KTV  Albania - Tv musik
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit"

3.7 dari 5
4 suara
Mrt 2  Albania - Tv umum
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

5 dari 5
1 suara
Mrt 2  Albania - Tv umum
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

4 dari 5
3 suara
Ora News  Albania - Tv umum
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2.3 dari 5
3 suara